MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtölj 6354589
nr 635 4589
Fåtölj
1930-tal,
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
450 kr
måndag 19 april 2010
kl 19:17:32
14/4 18:26:30
15/4 15:55:01
450 kr